Biuro na wynajem

Biuro coworkingowe jest odpowiedzią na nowe trendy na rynku pracy. Obserwuje się na nim tendencję coraz większej ilości osób samozatrudnionych lub pracujących w trybie zdalnym. Taki system pracy niekoniecznie wymaga, abyś posiadał swoje firmowe biuro. Wynajem oraz późniejsze wyposażenie przestrzeni biurowej w meble oraz sprzęty biurowe, a także opłacanie każdego miesiąca czynszu za biuro to spory wydatek, nie tylko dla początkującego przedsiębiorcy. Dużo atrakcyjniejszym rozwiązaniem (nie tylko finansowym) jest korzystanie z przestrzeni coworkingowych. Zamiast pracować w kawiarni lub w otoczeniu domowym zastanów się, czy biuro na wynajem jest w stanie spełnić Twoje potrzeby. Z pewnością plusy płynące z tej formy pracy mile Cię zaskoczą.

biuro na wynajem wirtualne biuro Katowice

Jak to wygląda?

W ramach abonamentu w Wirtualnym biurze Katowice otrzymujesz od nas wygodne miejsce do pracy w komfortowych warunkach. Jesteśmy otwarci przez całą dobę, więc przyjść możesz popracować, kiedy tylko chcesz. Na wyposażeniu znajdują się niezbędne sprzęty biurowe. Dostępne jest również szybkie łącze internetowe. Oprócz tego, czeka na Ciebie zaplecze kuchenne. Możesz w nim przygotować sobie kawę, herbatę (wszystko jest na miejscu!) albo coś do zjedzenia.

Biuro na wynajem – Umówiłeś się na spotkanie biznesowe?

Zamiast rezerwować stolik w pobliskiej restauracji lub kawiarni, umów się na spotkanie z klientem w Wirtualnym biurze Katowice. Mamy tutaj przygotowane specjalne miejsca do takich spotkań. W profesjonalnych warunkach dobrze będzie Ci się negocjowało warunki umowy.

Nowe możliwości współpracy

Jedną z podstawowych zalet korzystania z biura na wynajem jest możliwość nawiązywania relacji biznesowych. W przestrzeniach coworkingowych spotykają się ludzie pracujący w różnych branżach. Atmosfera sprzyja rodzeniu się i wymianie pomysłów. Być może i Tobie uda się zdobyć nowego klienta lub pozyskać ciekawe zlecenie. Poza tym, na pewno spotkasz tutaj ludzi, którzy pomogą Ci wywiązać się z własnych zadań. Warto wykorzystać wszystkie możliwości.

Biuro na wynajem – Elastyczność umowy

Wynajmując w tradycyjny sposób powierzchnię na biuro, musisz się liczyć z długim okresem trwania umowy. To także spore miesięczne obciążenie finansowe dla osób, które dopiero zaczynają prowadzić swoją firmę. W przeciwieństwie do niewielkich kosztów abonamentu w Wirtualnym biurze Katowice. Z tego powodu warto korzystać z biura na wynajem. Umowa, jaką możecie z nami podpisać może być na rok czasu lub na czas nieograniczony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu!