Coworking Katowice

Coworking to jedna z usług Wirtualnego biura Katowice. Oprócz tego, że zajmujemy się obsługa biurową firm, udostępniamy miejsca do pracy. Jest to szczególnie popularne wśród różnego rodzaju freelancerów, np. copywriterów, architektów, programistów, projektantów stoisk targowych, grafików czy nawet fotografów. Z tego powodu bądź przygotowany, że przy okazji poznasz tu wiele nowych osób. Być może któraś z nich stanie się Twoim partnerem biznesowym lub pomoże Ci w realizacji Twoich zleceń. Coworkingi nigdy nie zasypiają. Panuje tu atmosfera dużej koncentracji i wzajemnej inspiracji. Przyjdź i się przekonaj. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć jak wygląda coworking Katowice.

Coworking Katowice wirtualne biur Katowice

Jak to wygląda?

W ramach wykupionego abonamentu w Wirtualnym biurze Katowice możesz korzystać z przestrzeni coworkingowej. Coworking jest otwarty przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, więc to Ty decydujesz, kiedy chcesz przyjść popracować. Na miejscu wybierasz sobie pasujące Ci stanowisko i możesz zacząć odpisywać na e-maile lub zajmować się innymi kwestiami związanymi z Twoją firmą. Do Twojej dyspozycji są sprzęty biurowe, takie jak drukarka lub skaner. Oznacza to, że bez problemu wydrukujesz potrzebne dokumenty lub zeskanujesz inne. Na miejscu jest wyposażone zaplecze kuchenne w którym przygotujesz kawę lub herbatę (są na miejscu i nigdy się nie kończą :). Oprócz tego w coworkingu są wydzielone miejsca do relaksu. To tam możesz pójść, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę.

Być może osoba, która siedzi koło Ciebie będzie Twoim przyszłym partnerem biznesowym.

Coworking Katowice i dodatkowe usługi

Jeśli zdecydujesz się nam przekazać swoją księgowość, to przychodząc na miejsce możesz dać nam nowe faktury do rozliczenia lub podpisać inne dokumenty z księgowości. Tym sposobem nie będziesz musiał jeździć po różnych częściach miasta, by załatwić sprawy związane z firmą. Podobnie w przypadku, gdy chcesz skorzystać z usług prawnych. Dyżury naszych specjalistów odbywają się w Wirtualnym biurze Katowice. Tyle rzeczy w jednym miejscu, skorzystaj z tego!

W razie pytań, zadzwoń, napisz maila lub przyjdź do nas.