Współpraca

Przede wszystkim zależy nam na zadowolonych klientach, ponieważ jest to pierwszy krok do tworzenia długotrwałych relacji biznesowych. Renoma naszej firmy oparta jest na takich właśnie relacjach. Jesteśmy chętni i otwarci do pojęcia różnego rodzaju współpracy, ponieważ współpraca jest dla nas ważnym elementem. Stworzyliśmy własną grupę biznesową, która zawiera wiele kontaktów. Jeśli chcecie do niej dołączyć – zapraszamy. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

Współpraca wirtualne biuro Katowice

Współpraca z innymi Wirtualnymi biurami

Jeśli prowadzisz wirtualne biuro i coworking w innym mieście mamy propozycję. Z chęcią pomożemy Wam w promocji Waszego biznesu. Możemy umieścić na naszych stronach Wasze wizytówki. Z powodu, iż na naszych witrynach internetowych odbywa się spory ruch, Wy również możecie na tym zyskać.

Sale konferencyjne w całej Polsce

Zauważyliśmy, że część z Was wraca do tych samych sal konferencyjnych. Dla innej części specjalnie wyszukujemy sal, które mają spełniać Wasze konkretne wymagania. Potrzebujesz wynająć salę na 150 osób? Chcesz mieć przestrzeń konferencyjną w konkretnej lokalizacji? Interesuje Cię przestrzeń w innym mieście? Dla nas to nie problem. Posiadamy dużą listę kontaktów w całym kraju a także własne oddziały. Z tego powodu śmiało możemy stwierdzić, że na pewno Wam pomożemy.

Współpraca – Zaplecze informatyczne

Wirtualne biuro Katowice posiada bardzo rozbudowane zaplecze informatyczne. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron internetowych. Do naszych kompetencji należy również budowanie i rozwój oprogramowania. Dodatkowo integrujemy go z systemami zewnętrznymi. Dzięki rozbudowanym usługom informatycznym mamy przewagę nad konkurencją. Możemy pomóc Wam w większej ilości zadań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

W ramach usług IT oferujemy między innymi:

  • budowę stron internetowych,
  • hosting stron internetowych,
  • hosting WordPress na silnych subdomenach,
  • pozycjonowanie,
  • reklamę w internecie,
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań takich jak chatboty oraz automatyczne interakcje z klientem na stronie,
  • budowę oprogramowania klasy SaaS (Software as a Service),
  • niestandardowe wdrożenia informatyczne.

Chętni do współpracy?

Jeśli chcecie z nami współpracować – zapraszamy do kontaktu! Przyjdź do nas lub zadzwoń. Jesteśmy otwarci na różne propozycje.