Darmowa strona Wordpress

Każdy z klientów Wirtualnego biura Katowice ma możliwość założenia własnej strony internetowej na naszej subdomenie. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne, ponieważ nie ponosząc żadnych kosztów otrzymujesz dostęp do kreatora stron w WordPressie. Dodatkowo nie musisz się martwić o dobre wypozycjonowanie swojej strony w wyszukiwarce, ponieważ dostajesz to w pakiecie od nas. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się w temacie darmowa strona WordPress.

darmowa strona wordpress wirtualne biuro katowice

Strona internetowa i serwer zupełnie za darmo

W dzisiejszych czasach jeśli prowadzisz własny biznes, prawie, że obowiązkiem jest posiadanie firmowej strony internetowej. Jak wiadomo zakup domeny, wynajem serwerów oraz stworzenie witryny internetowej wymaga nakładów finansowych, które zazwyczaj wynoszą kilka tysięcy złotych. Dla początkującego przedsiębiorcy może to być wysoki koszt, który mógłby przeznaczyć na inne rzeczy związane z firmą. W Wirtualnym biurze Katowice otrzymujesz adres internetowy, a także dostęp do nieskomplikowanego kreatora stron WWW. Daje Ci to możliwość zbudowania własnej strony bez żadnych nakładów finansowych. Tym samym nie musisz się martwić o zakup domeny, a także o wynajem serwerów, na których będzie Twoja witryna.

Darmowa strona WordPress – Dobre wypozycjonowanie witryny

Zbudowana strona internetowa to już połowa sukcesu. Drugą jego częścią jest dobre wypozycjonowanie jej w wyszukiwarce. Jeśli prowadzisz biznes, w którym masz sporą konkurencję, to istotne jest, aby Twoja strona wyświetlała się jak najwyżej na liście wyników w Google. Jak pokazują badania, potencjalni klienci wybierają zazwyczaj firmę, która jest na górze listy. Jedną z metod pozycjonowania stron jest zlecenie zewnętrznej firmie tego zadania. Niestety wiąże się to często z całkiem dużym kosztem i jest to również zadanie wymagające nakładu czasu, aby zobaczyć efekty. Z tego powodu oferta, jaką dla swoich klientów ma Wirtualne biuro Katowice jest bardzo korzystna. Z powodu, że nasza strona internetowa ma bardzo dobre pozycjonowanie, każda witryna na naszej subdomenie również będzie ją miała. I to od samego początku!

Jaki będzie adres mojej strony internetowej?

Jeśli zdecydujesz się na zbudowanie swojej strony na naszej domenie, to Twój adres internetowy będzie wyglądał tak:

nazwa_twojej_firmy.coworking-centrum.pl

Darmowa strona WordPress – Dodatkowe korzyści

Oprócz korzyści w postaci zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu, zyskujesz dodatkowe profity. Należą do nich:

 • Twoja strona jest bezpieczna,

Nasze strony są zabezpieczone szyfrowaniem HTTPS, a wszystkie przesłane dane są zakodowanie i na pewno nie wpadną w niepowołane ręce.

 • nie utracisz swoich danych,

Cyklicznie robimy backupy stron internetowych. Dzięki temu nie utracisz i nic nie zniknie z Twojej strony.

 • automatyczna integracja z Google Analytics oraz Google Search Console,

Dostępne raporty i narzędzia wskazują ilość ruchu na Twojej stronie. Dzięki nim, możesz dowiedzieć się skąd trafiają do ciebie klienci, czy są to wejścia z wyszukiwarki, wejścia z linku czy poprzez wpisanie adresu strony. Otrzymane informacje możesz traktować jako wskazówki do dalszego rozwoju firmy.

 • jeśli posiadasz już stronę www możesz skorzystać z naszej wizytówki jako źródła dla backlinków
 • za pomocą preinstalowanych wtyczek do WordPressa masz możliwość urozmaicenia swojej strony. Oto przykładowe z nich:
  • All In One Schema Rich Snippets – bogate treści w sieci,
  • Autoptimize – szybkość ładowania witryny
  • Cache Enabler – szybkość ładowania strony,
  • Check and Enable GZIP compression – optymalizacja obrazów,
  • Compress JPEG & PNG images – optymalizacja obrazów,
  • Facebook Open Graph, Google+ and Twitter Card Tags – bogate treści w sieci,
  • Google sitemaps XML – pozycjonowanie,
  • Simple Social Buttons – integracja z kanałami społecznościowych,
  • Yoast SEO – pozycjonowanie.

Jeśli masz pytania o szczegóły, zadzwoń lub przyjdź do nas!