Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron WWW ma na celu zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce internetowej. Po wpisaniu dowolnej frazy, np. “fotograf produktowy Katowice” otrzymamy kilka stron wyników w wyszukiwarce. Dobre wypozycjonowanie Twojej firmowej firmy sprawi, że Twoja strona internetowa znajdzie się na górze tej listy. Należy pamiętać, że pozycja na liście ma duży wpływ czy potencjalny klient zadzwoni właśnie do Ciebie czy jednak do konkurencji. Pozycjonowania strony WWW nie należy mylić z płatną reklamą. Choć oba elementy związane są z wyszukiwarką to są zupełnie czymś innym.

Pozycjonowanie stron WWW wirtualne biuro Katowice

Struktura strony i jakość artykułów

Decydując się na pozycjonowanie swojej witryny firmowej miej pewność, że Twoja strona nie potrzebuje naniesienia poprawek. W pierwszej kolejności sprawdź strukturę swojej strony. Upewnij się czy zawiera wszystkie działy i zakładki, które będą interesowały Twoich klientów. Następnie przyjrzyj się umieszczonym treściom. Zastanów się czy klienci znajdą na Twojej stronie odpowiedzi na możliwe pytania. Przejrzyj artykuły i informacje jakie znajdują się na stronie. Zobacz czy wszystko jest zrozumiałe oraz czy podana oferta na stronie jest aktualna. Strony internetowe, które udzielają dokładnych odpowiedzi punktowane są przez wyszukiwarkę lepiej. Liczy się również poprawna składnia tekstu oraz łatwość jego przeczytania. Dobierz odpowiednie słowa kluczowe. Ocena tych elementów przez algorytmy wyszukiwarki wpłynie na Waszą pozycję w wynikach.

Pozycjonowanie stron WWW – Backlinki

Backlinki to odnośniki do Waszej strony umieszczone w internecie. Algorytmy Google punktują wyżej strony, do których prowadzi większa ilość backlinków. Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku liczy się jakość odnośników a nie ich ilość. Z tego powodu ważne jest, aby link do Twojej strony był umieszczony na zaufanej (według wyszukiwarki) witrynie. Jeśli masz stronę internetową swojej firmy, koniecznie nas o tym poinformuj. Umieścimy wtedy na własnych stronach odnośniki do Twojej witryny, tym samym zyskasz kilka nowych backlinków.

Wirtualne biuro Katowice a pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron WWW jest procesem wymagającym czasu oraz odpowiedniego nakładu finansowego. Wirtualne biuro Katowice dla swoich klientów proponuje założenie darmowej strony internetowej w WordPressie na naszej subdomenie. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ od razu na starcie otrzymujesz dobrze wypozycjonowaną stronę internetową. Zadzwoń do nas jeśli masz pytania!

Przeczytaj więcej na temat Darmowej strony WordPress