Wirtualne biuro Katowice – FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytania Wirtualne biuro Katowice – FAQ. Jeśli nie ma Twojego pytania na liście – zadzwoń do nas. Udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi.

Wirtualne biuro Katowice - FAQ wirtualne biuro katowice

Na czym polega Wirtualne biuro Katowice?

Wirtualne biuro to przede wszystkim obsługa biurowa Twojej firmy. Odbieramy Twoją firmową pocztę. Następnie otrzymujesz od nas powiadomienie o nadejściu przesyłki oraz jej skan na skrzynkę e-mailową. Zajmujemy się również pocztą wychodzącą. Jeśli dopiero planujesz założyć działalność gospodarczą, to udostępnimy Ci adres do rejestracji. Wirtualne biuro Katowice to również przestrzenie coworkingowe, miejsca do spotkań biznesowych. U nas możesz zorganizować szkolenie. Zajrzyj do naszej oferty i zapoznaj się z dodatkowymi usługami oferowanymi przez Wirtualne biuro Katowice.

Czy posiadanie firmy w wirtualnym biurze jest legalne?

Tak. Posiadanie firmy w wirtualnym biurze jest całkowicie legalne.

Wirtualne biuro Katowice – FAQ – Jaki będzie adres mojego biura?

Adres Twojego wirtualnego biura to:
ul. Blablabla 17
00-000 Katowice

Jakie dane muszę podać do umowy?

Podpisanie umowy nie powinno nam zająć dużo czasu. Do jej zawarcia potrzebny będzie dowód osobisty. Jeśli nie ma Cię na miejscu, umowę możemy zawrzeć drogą mailową.

W jaki sposób wirtualne biuro zmienia koszty mojej działalności?

Wirtualne biuro pozwala radykalnie zaoszczędzać pieniądze każdego miesiąca. Przede wszystkim odchodzą wysokie koszty związane z wynajmem biura i opłatami za media, które potrafią być kilkadziesiąt razy większe od opłacenia abonamentu w Wirtualnym biurze Katowice. Przekazując nam prowadzenie swojego biura oszczędzasz czas, ponieważ przejmujemy część Twoich obowiązków.

Jakie dane na temat mojej firmy widnieją pod adresem Wirtualnego biura Katowice?

Widoczna jest nazwa firmy oraz jej adres. Dla organów państwowych udostępniamy niezbędne dane. Dla osób prywatnych ograniczyliśmy dostęp do informacji. Możecie oczywiście sprecyzować dokładnie, które możemy udostępnić osobom prywatnym.

Wirtualne biuro Katowice – FAQ – Na jaki okres zawieramy umowę wirtualnego biura?

Jesteśmy elastyczni w kwestii długości trwania umowy. Możemy podpisać umowę na rok lub czas nieograniczony z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Jaka jest właściwość podatkowa w przypadku prowadzenia działalności w wirtualnym biurze?

Właściwość podatkowa wynika z miejsca zarejestrowania Waszej działalności. Firmy zarejestrowane w naszym wirtualnym biurze rozlicza się według lokalizacji naszego biura wykorzystanej do rejestracji firmy. Jeśli macie parę wynajętych wirtualnych biur, oczywiście liczy się tylko to, które wykorzystaliście w celach rejestracyjnych.

Czy wirtualne biuro może obsługiwać moją firmę, jeśli przebywam poza granicami kraju?

Tak. Do naszych zadań należy obsługa klientów nieobecnych. Takich, którzy nie mogą lub nie chcę przebywać na miejscu gdzie zarejestrowana jest ich firma.