Wynajem sal konferencyjnych w coworkingu

Zadaniem przestrzeni coworkingowych jest umożliwienie pracy (indywidualnej lub grupowej) w przestrzeni biurowej. Z tego powodu bardzo często do przestrzeni coworkingowych należą sale konferencyjne. Tak, aby zapewnić osobom pracującym możliwość skorzystania z nich w razie potrzeby. Daje to możliwość zorganizowania własnego szkolenia lub przeprowadzenia konferencji bez konieczności szukania przestrzeni poza coworkingiem. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się jak wygląda wynajem sal konferencyjnych w coworkingu.

Wynajem sal konferencyjnych w coworkingu wirtualne biuro Katowice

Zaplecze techniczne

Każda z sal konferencyjnych dostępnych w Wirtualnym biurze Katowice jest w pełni wyposażona. Podstawą jest odpowiednia ilość gniazdek elektrycznych, tak by każdy z uczestników mógł w razie potrzeby podładować swój telefon lub laptop. Oprócz tego do dyspozycji jest szybkie łącze internetowe. W salach konferencyjnych znajdują się narzędzia ułatwiające wygłoszenie prezentacji, takie jak projektor, rzutnik, zewnętrzne nagłośnienie czy w przypadku większych sal – mikrofon bezprzewodowy. Wynajmując salę konferencyjną na swoje wydarzenie sprawdź w opisie sali czy wszystkie sprzęty, których będziesz mógł potrzebować znajdują się na miejscu.

Wynajem sal konferencyjnych w coworkingu – Rezerwacja sali

Sale konferencyjne cieszą się dużą popularnością. Z tego powodu nigdy nie odkładaj rezerwacji na ostatnią chwilę. Może się okazać, że ta sala, która Ciebie interesuje nie ma w danym terminie wolnych terminów. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom uruchomiliśmy wiele dróg, aby dokonać rezerwacji sali. Zrobienie tego zajmie Ci kilka minut. Po pierwsze wejdź w kalendarz i sprawdź czy wybrana przestrzeń jest dostępna w terminie, który Cię interesuje. Na bieżąco aktualizujemy kalendarz, tak aby przypadkiem nie doszło do nakładających się rezerwacji. Następnie przy pomocy formularza, telefonicznie lub mailowo dokonaj rezerwacji. O jej utworzeniu zostaniesz powiadomiony na swoją skrzynkę e-mailową.

Wynajem sal konferencyjnych w coworkingu wirtualne biuro Katowice

Sala konferencyjna nie w Katowicach?

Jeśli wyruszasz ze swoim szkoleniem do innych miast – zgłoś się do nas. Na terenie całego kraju współpracujemy z różnymi Wirtualnymi biurami i przy pomocy naszej siatki kontaktów pomożemy Ci zarezerwować salę w innym mieście. Taką, która będzie spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Zadzwoń od nas i zapytaj o szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *