Sale Konferencyjne

Jeśli chcesz zorganizować swoje wydarzenie, skorzystaj z Wirtualnego biura Katowice. Wynajem sali konferencyjnej szczególnie w przypadku dużych miast często stanowi problem ze względu na duże zainteresowanie. W takim przypadku trzeba czekać nawet kilka miesięcy na wolny termin. Jeśli nie zrobisz rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, to może się okazać, że żadna z sal nie jest dostępna. W Wirtualnym biurze Katowice posiadamy sale konferencyjne o różnej wielkości. Nasi klienci mają pierwszeństwo w rezerwacji terminów. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

Sale Konferencyjne wirtualne biuro Katowice

Zaplecze techniczne

Bardzo ważnym aspektem przy wynajmie sali konferencyjnej jest jej wyposażenie. Sale konferencyjne w Wirtualnym biurze Katowice są w pełni przygotowane na różne wydarzenia, które mogą się w nich odbyć. Przede wszystkim zadbaliśmy o odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych, a także szybkie łącze internetowe. Na miejscu czekają rzutniki oraz projektory, tak aby warstwa wizualna Twojej prezentacji była dobrze zaprezentowana. Oprócz tego wszystkie sale posiadają zewnętrzne nagłośnienie oraz w razie potrzeby, do Twojej dyspozycji będzie mikrofon, tak by wszyscy obecni mogli bez problemu słyszeć o czym mówisz. Mając świadomość, że cała infrastruktura techniczna działa bez zarzutu, poczujesz się pewniej prowadząc szkolenie.

Sale Konferencyjne – Kuchnia i catering

Jeśli zaplanowałeś wydarzenie, które zajmie większą część dnia to dobrze jest, abyś zadbał o poczęstunek dla gości. Przy naszych salach konferencyjnych znajdują się zaplecza kuchenne, w których oprócz przygotowania gorącej kawy możesz przygotować poczęstunek. Oczywiście, jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej firmy cateringowej nie ma żadnego problemu! Możemy Ci polecić kilka sprawdzonych firm, z których usług korzystaliśmy. Poza tym, w niedalekiej okolicy Wirtualnego biura Katowice znajduje się wiele restauracji. Może zamiast cateringu dla 8 osób lepiej będzie zarezerwować stolik dla takiej ilości osób w pobliskiej restauracji.

Nie w Katowicach?

Jeśli Twoje zaplanowane wydarzenie ma się odbyć w innym mieście niż Katowice, zgłoś się do nas! Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów na terenie całego kraju i jesteśmy pewni, że uda nam się Tobie pomóc.