Rezerwacja Sal

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy kilka dróg możliwości, dzięki którym możecie wynająć salę konferencyjną w Wirtualnym biurze Katowice. Stworzyliśmy również kilka udogodnień, które pozwolą Wam zarezerwować konkretną salę w zaledwie kilka minut. Zadbaliśmy, aby nasz system rezerwacji aktualizował się na bieżąco, tak aby przypadkiem nie doszło do nakładających się na siebie rezerwacji. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się jak wygląda rezerwacja sal.

Rezerwacja Sal wirtualne biuro Katowice

Jak zarezerwować salę?

Zarezerwowanie sali konferencyjnej w Wirtualnym biurze Katowice jest bardzo proste. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany na konkretną salę, wejdź w naszą galerię i zobacz jak one wyglądają. Oprócz zdjęć, umieszczony jest krótki opis informujący o maksymalnej pojemności osób a także o znajdującym się wyposażeniu. Po podjęciu decyzji, wejdź w zakładkę kalendarz i sprawdź dostępność wybranej sali w konkretnym terminie. Jeśli przestrzeń w wybranym przez Ciebie czasie jest wolna to zadzwoń do nas, napisz maila lub wypełnij formularz w celu dokonania rezerwacji. Jej potwierdzenie otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową.

Rezerwacja Sal – Wskazówki do rezerwacji

Przede wszystkim zastanów się na jaką liczbę osób potrzebujesz sali. Wydarzenie dla 8 osób zorganizowane w przestrzeni mogącej pomieścić 50 osób może nie być dla uczestników komfortowe. Tak samo w przypadku odwrotnej sytuacji. Rezerwacji dokonaj możliwie jak najszybciej, ze względu na ich duże zainteresowanie. Szukanie sali na ostatnią chwilę na pewno nie jest dobrym pomysłem.

Dodatkowe wyposażenie

Jeśli do przeprowadzenia Twojego szkolenia czy konferencji potrzebujesz dodatkowego wyposażenia sprzętowego w postaci tablicy magnetycznej do pisania, kamery internetowej czy dodatkowego projektora lub mikrofonu – daj nam znać. Przygotujemy się i na czas Twojego wydarzenia otrzymasz wszystkie potrzebne sprzęty. To samo dotyczy sytuacji, gdy chcesz abyśmy zmienili ułożenie mebli w wybranej sali.

Rezerwacja Sal – Sala nie w Katowicach?

Wirtualne biuro Katowice posiada oddziały w innych miastach. Jeśli zatem poszukujesz przestrzeni do przeprowadzenia szkolenia w np. Wrocławiu – zadzwoń do nas. Uruchomimy nasz kontakty, a następnie przedstawimy Ci wszystkie możliwości, w których jesteśmy Ci w stanie pomóc.