Wideo

Materiały wideo mogą być jedną z form promocji Twojego biznesu. Różnorodne badania pokazują, że większość ludzi chętniej przyswaja treści, które ogląda niż czyta. Wykorzystaj tę wiedzę i spróbuj. Każdego miesiąca platforma Youtube jest odwiedzana przez 13,4 mln Polaków. Jak widzisz jest to ogromna grupa osób, do której możesz trafić. Przy obecnym poziomie rozwoju technologicznego, praktycznie każdy człowiek ma przy sobie kamerę w smartfonie, która nagrywa obraz w bardzo dobrej jakości. Z tego powodu warto podjąć próbę nagrania materiału wideo, bo w gruncie rzeczy nie jest to niczym skomplikowanym.

Wideo wirtualne biuro Katowice

Wideo – Początkowe kroki

Na początku załóż konto na Youtube. Po dodaniu wszelkich informacji oraz zdjęć możesz udostępnić swoje wideo. Materiały jakie możesz nagrywać mogą być skierowane stricte na reklamę lub mogą pokazywać w jaki sposób pracujesz. Pomyśl co może zainteresować odbiorcę. Być może zajmujesz się aranżacją wnętrz i oprócz reklamowania swoich usług możesz stworzyć krótkie filmiki z poradami wnętrzarskimi albo jesteś grafikiem komputerowym, który mógłby się podzielić swoją wiedzą ze znajomości programów. Przemyśl, którą drogą chcesz trafić do swoich odbiorców. Pamiętaj, że nie ma tutaj żadnych reguł, a wszystko jest uzależnione od Twojej pomysłowości.

Masz już swój kanał na Youtube?

Jeśli masz już swój kanał na Youtube, na którym wrzucasz materiały związane z Twoją firmą koniecznie nas o tym poinformuj. Wspieramy przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Z tego powodu umieścimy w swoich social mediach i na stronie internetowej link powadzący do Twojego kanału. Dzięki temu zyskasz więcej wyświetleń swoich filmów i być może nowych obserwujących (i tego CI życzymy).

Realizacja filmów na zlecenie

Jeśli spodobał Ci się pomysł stworzenia wideo promującego Twój biznes, a nie czujesz się na siłach, żeby zająć się tym samemu i nie wiesz jak zacząć – zgłoś się do nas. My niestety nie zajmujemy się produkcją filmów, ale możemy Ci polecić jedną z firm, z którą współpracowaliśmy. Zachęcamy Was również do obejrzenia materiałów wideo. Pochodzą one od zaprzyjaźnionych z nami firm.

Jeśli masz pytania – przyjdź lub zadzwoń do nas.